Rozdělení do kroužků 1. ročník ZS 2019/20

Pokud máte jakékoliv dotazy k rozdělení do kroužků, pište na adresu severin.posta@fjfi.cvut.cz. Severin Pošta

APIN 1

Ghadir Alterkawi
Šimon David
Adam Jáchym
Evgeniy Kleschenko
Tomáš Korec
Artyom Laptev
Mesfin Markos Lerango
Hynek Pechlát
Patrik Picka
Vadim Slomkovskiy
Ekaterina Takaeva
Lukáš Tetour
Gleb Zaikin
Jan Zboroň


APIN 2

Ibragim Ashirov
Viktor Didenko
Davyd Gebryan
Lukáš Kimr
Irina Koval
Ondřej Krejčík
Viacheslav Maksudov
Tamiris Meirmanova
Islam Melis
Anastasiia Sokolenko
Mykyta Teledyda
Dzmitry Tsitkou
Štěpán Vodrážka


ASI

Chiril Babaev
Jana Blažková
Veronika Deketová
Nikolai Denisov
Pavel Ekishev
Milan Jakšić
Pavel Ježek
Sergei Karakashev
Elena Kriukova
Kristian Matuštík
Anna Mikhaylova
Anastasiia Minaeva
Tien Dat Nguyen
Martin Novák
Jakub Ondráček
Andrei Sitnikov
Adam Štampach
Javokhir Tukhtapulatzoda
Jakub Turňa
Květa Válková
Jan Vondruška


RT

David Schmuttermeier Natálie Peterková Peter Čellár Adéla Vintrová Daniel Přibyl Berenika Slavíčková Kristina Karasová Michaela Jindráková Tereza Lišková


FT

Jana Kozáková
Jan Mareček
Libor Šmíd


JCH 1

Filip Babčický
Eliška Beranová
Olga Bouchalová
Natálie Bublová
Kateřina Černá
Lenka Filousová
Kryštof Hejna
Michal Hotmar
Vojtěch Kazda
Jan Lengál
Valeriya Linenko
Adam Lukačejda
Ester Merunková
Šimon Rybár
Jan Svoboda
Nicole Šáchová
Adam Šafář
Anton Yurchenko


JCH 2

Michal Ficel
Lolita Korkina
Adéla Kubitová
Tomáš Laník
Jana Muliková
Zuzana Petrmichlová
Jan Pivoňka
Vasyl Pocko
Otakar Salaj
Vojtěch Scheinpflug
Edvard Sidoryk
Jakub Sochor
Matěj Štíbr
Klára Šustrová


JI B

Veronika Bedenko
Hugo Daniš
Michal Ešše
Jennifer Hart
Michal Horváth
Radek Houba
Kelsey Keehfus
Gerard Kirkman Lanzano
Martin Maxian
Aubrey Grace Means
Mikalene Socorro Mercado
Jaewon Oh
Dominika Ongrádyová
Nicole Pasco
Alessandro Sartori
Martin Šébl
Marek Šlajcher
Lucie Titzová
Tomáš Turza
Bruno Uldrich
Jakub Vrzal
Irina Yarovaya
Pavlina Yurkuts
Kirill Zhukovskii
Karolína Žatečková
Kamil Bacigal
Jakub Beníšek
Willa Feeney Nathan
Vladyslav Filipovych
Michal Holec
Yuliia Hrybanova
Štěpán Jedlan
Ondřej Lachout
Filip Laštůvka
Elizaveta Masenko
Jakub Mátl
Ana-Maria Musteata
Kayo Oda
Marek Olšák
Josef Sabol
Marco Simič
Jana Šošková
Štěpán Tichý
Štěpán Zelenka


JI C

Stanislav Kropš


LPT

Tomáš Bažant
Bára Jiříčková
Dominika Popelová
Jakub Voráček


ZS 1

Lukáš Burian
František Dostál
Pavel Durst
Dominik Horák
Kateřina Hrnečková
Vlastimil Hudeček
Pavel Jakš
Ondřej Kadlec
Andrea Krouparová
Marie Kuthanová
Michaela Loudová
Benjamín Machat
Terezie Macounová
Nikita Nikishev
Luboš Pelikán
Tomáš Plevko
Patrik Puškáš
Marian Ray
Rostislav Tyrlík


ZS 2

Vojtěch Bartoš
Denis Březina
Jakub Bulička
Vojtěch Grossmann
Jan Havel
Štěpán Havránek
Tomáš Hrdina
Pavla Květonová
Vojtěch Lánský
Filip Ondřej
Ngoc Ai Linh Pham
David Pluhař
Jaroslav Pohl
Linda Sedláčková
Lubomír Soustružník
Vojtěch Synáček
Marek Vlasák
Bohuslav Zwrtek


ZS 3

Matej Berešík
Barbora Břehová
Daniel Fišer
Klára Grohmannová
Karel Hälbig
Martina Houbová
Kristina Khvorova
Ota Klocperk
Lukáš Kuchař
Vojtěch Müller
Ivan Mytrjuk
Eliška Nevolová
Eliška Pečenková
Daria Petrova
Jan Plecháček
Jaroslav Schaffer
Rastislav Sihelský
Karolína Šobrová
Ondřej Tichý
Dominik Žurek


ZS 4

Dominika Cimpová
Veronika Čírtková
Zuzana Hejlová
Matěj Hruška
Michal Jůza
Lukáš Kobrle
Monika Kotyková
Viktória Kovaľová
Jiří Kraus
Jakub Linhart
Martin Lisý
Dominik Nerger
Dmitrij Potěmkin
Adam Přadka
David Rendl
Karolína Řezáčová
Marika Slouková
Michaela Staňková
Linda Šimečková
Vladimír Vachálek


ZS 5

Bohdan Buryi
Maria Cujba
Adam Český
David Dobáš
Kateřina Drdlová
Timotej Dunaj
Martin Guldan
Vendula Kolářová
Filip Koňařík
Jáchym Lis
Tímea Meľová
František Novák
Anna Paděrová
Jiří Samek
Pavlína Svobodová
Nicola Trakslová
Marie Vaňáková
Jakub Vobora


ZS 6

Vilém Boušek
Jan Bureš
Yekaterina Karlova
Martin Kolář
Tomáš Křižák
Maksim Kudriashov
Jan Kulhavý
Elisabeth Lančok
Michael Němeček
Filip Nicek
Petr Pokorný
Matěj Popďakunik
Dominika Sedlačková
Maria Shadrina
Vladislav Sloup
Marek Strnad
Kristýna Svatoňová
Felicita Vaisová


ZS 7

Miroslavna Bondarenko
Miroslav Coubal
Adam Gottfried
Andrej Holmes
Vojtěch Honěk
Matouš Hrubý
Jan Král
Veronika Maximovich
Daniela Opočenská
Veronika Rečková
Petr Slavíček
Sara Sorger
Vítězslav Suchý
Pavel Špíšek
František Šup
Zdeněk Vostřel
Radim Zelenka
Ivana Žůrková


ZS 8

Egor Adamov
Michal Bohatý
Stanislav Boula
Jakub Chlum
Anna Cihlářová
Zuzana Fialková
Jakub Gajdoš
Peter Ivan
Martin Kafka
Martin Kalina
Jiří Kukla
Veronika Nováková
Nikol Ondráčková
Ondřej Pospíšil
Annamária Takáčová
Jakub Tvrdý
František Urban
Ilya Vorobyev
Dominik Změlík


ZS 9

David Čapek
Eliška Čecháková
Denis Dimitrov
Eva Foltýnová
Dominik Grzegorz
Iva Hlobílková
Lenka Horvátová
Přemysl Klajs
Bořivoj Kronowetter
Kaleriia Likhosherst
Adriána Liptáková
Ondrej Lukáč
Jan Mička
Filip Mihálik
Tereza Nováková
Petra Pavlů
Azamat Rakhman
Pavel Sobotka
Štěpán Studenovský
Václav Sýba