Rozdělení do kroužků 1. ročník ZS 2018/19

Pokud máte jakékoliv dotazy k rozdělení do kroužků, pište na adresu severin.posta@fjfi.cvut.cz. Severin Pošta

APIN 1

Georgiy Abdryakhimov
Nemanja Gavrilovič
Mikhail Ilchenko
Sergei Karakashev
Victor Kataev
Azamat Kussanov
Mesfin Markos Lerango
Timur Madyarov
Pavel Novák
Radovan Oslovič
Adis Salihbegović
Dmitrii Sharov
Vadim Slomkovskiy
Antonín Ženíšek


APIN 2

Roman Baydoshev
Martin Benák
Danil Bratkovskii
Prokop Daniel
Miloš Hampl
Egor Kazarian
Bohdan Markivskyi
Anastasiia Minaeva
Martin Robovský
Andrei Sitnikov
Jakub Šimůnek
Roman Yaremchuk
Gleb Zaikin
Jan Zboroň


ASI

Lev Akimov
Ghadir Alterkawi
Roman Bilskyi
Antonín Čech
Jitka Černohorská
Viktor Didenko
Maksim Gilt
Anna Gruberová
Dominik Hanza
Vojtěch Hons
František Komanec
Dominik Kopecký
Robin Košik
Jakub Kozák
Evgenii Ledin
Kiryl Nazarau
Hynek Pechlát
Tomáš Purkrábek
Vojtěch Raška
Václav Rejcha
Matěj Sakmary
Ilya Solovyanov
Tereza Váradyová
Soňa Vargová
Mohammad Zabadi


FT

Jan Podiuk


JCH 1

Jana Bašistová
Karolína Bergelová
Alice Bulíková
Anna Bykova
Aneta Čejková
Kateřina Doležalová
Jan Ernée
Jan Houzar
Jan Mareček
Luděk Nechyba
Karolína Sekaninová
Barbora Vašková
Anna Wrnatová


JCH 2

Dária Anastázia Adlerová
Pavel Babovák
Mária Bulková
Marta Čileková
Daniela Dvořáková
Pavel Hekrle
Ekaterina Kuranova
Tomáš Laník
Roman Liška
Maximilián Molnár
Ngoc Mai Phan
Šimon Ján Rezbárik
Eliška Richtrová
Helena Vesteg


JI B

Dominik Celárek
Emanuel Frátrik
František Hanuš
Nella Hynková
Petr Kocián
Matěj Kotlaba
Jakub Kuboš
Oleksandr Lobastov
Karolína Mejzlíková
Prokop Mičán
Tadeáš Němec
Jaroslav Netolický
Sergei Neudakhin
Denis Nevelöš
Lukáš Novák
Adéla Nováková
Kateřina Orságová
Lucie Paulusová
Jan Prokop
Alexandra Ridziková
Luděk Sklenář
David Strnad
Erik Szabó
Michal Škorňa
Martina Šulcová
Simona Zálešáková


JI C

Barbora Kykalová
Jiří Tuháček


LPT

Tamara Jamborová
Yekaterina Karlova
Delgermaa Tsogzoldorj


RT

Danuta Katarína Adlerová
Naděžda Březinová
Michaela Juříčková
Matěj Krbec


ZS 1

Maria Baryshnikova
Aneta Byšková
Denisa Dresslerová
Eva Fialová
Tomáš Holek
Kateřina Jiříková
Jakub Krejza
Maksym Kriventsev
Tereza Kubová
Viacheslav Maksudov
Vojtěch Müller
Barbora Nejedlá
Kirils Nekrasovs
Kateřina Pilná
Tomáš Pýcha
Aaron Schick
Tereza Singerová
Jáchym Špaček
Alžběta Špádová
Eliška Trojáková
Pavel Váňa
Adrien Zámečník


ZS 2

Vavřinec Babouček
Ondřej Bareš
Jan Bárta
Vít Beneš
Robin Böhm
Jan Buryanec
Alexandr Fedosov
Zuzana Hejlová
Jan Hemmer
Pavel Holánek
Adam Janich
Petr Jaroš
Nikola Lisková
Kryštof Maňásek
Aleksandr Miftakhov
Michaela Moudrá
Yaroslav Nepran
Thi Thu Hien Nguyenová
Jaroslav Pohl
Michaela Svěráková
Dominik Šmíd
Eliška Štěpánková
Pavla Yurkuts


ZS 3

Dana Babenko
Anna-Marie Čochnařová
Soňa Drocárová
Davyd Gebryan
Viacheslav Golyshevskii
Filip Holý
Milan Kočí
Jiří Kolář
Daniela Kováčiková
Jakub Kruml
Barbora Kučáková
Jiří Löffelmann
Natália Majerová
Yakhyobek Mamatkhanov
Filip Marek
Islam Melis
Ján Mišejka
Thang Nguyen Ngoc
Eliška Ohmanová
Jan Palán
Zuzana Rašková
Nikita Shuvatov
Emília Sokolová
Mykyta Teledyda


ZS 4

Tamara Benčiková
Kirill Borsukov
Martin Bukvic
Barbora Bumbálková
Tereza Fucsiková
Aneta Hlinčíková
Vojtěch Juráš
Sára Kačabová
Adel Khalilova
Lukáš Koutník
Denis Krapivin
Václav Kubálek
Ema Liščáková
Samuel Maixner
Jakub Petříček
Zuzana Sabolová
Lada Sgibneva
Šimon Švihel
Anastassiya Tretyak
Marie Vránová
Jan Zavadil
David Zelený


ZS 5

Markéta Balcarová
Jan Bažil
Jan Berka
Ludvík Cigna
Radim Dvořák
Artur Dzhegutanov
Monika Fleková
Michaela Jindráková
Rostislav Klech
Alexei Koshelev
Jakub Křivan
Martin Kunz
Jonáš Molek
Petr Mruzek
Nikita Nikishev
Tomáš Poledníček
Karolína Špeldová
Ondřej Šrámek
Michaela Vašáková
Václav Voldán
Jakub Voráček


ZS 6

Iveta Amerlingová
Kristýna Boráková
Soňa Burešová
Martin Houdek
Jakub Hrubý
Eliška Jelínková
Karin Kačurová
Kristina Karasová
Nikita Konstantinov
Klaudia Nicol Mazúchová
Zdeněk Mendl
Jiří Nábělek
Jan Ošmera
Tereza Potúčková
Kristina Rázková
Klára Řepková
Suleiman Saparbayev
Katarína Studeničová
Jan Šlahař
Laura Thonová
Martin Vašut


ZS 7

Jaroslav Chalupník
Petra Fedačková
Radoslav Fekeč
Václav Fišer
Ilyas Gassizov
Kristýna Haismanová
Mário Hoz
Peter Hron
Klára Klečková
Evgeniy Kleschenko
Jakub Kuljovský
Jiří Malinak
Vojtěch Mareš
Michael Píro
Michaela Plocková
Vadim Popovich
Georgii Skvortcov
Volodymyr Starchevskyi
Matěj Stavinoha
Josef Štekl
Tereza Vorlová


ZS 8

Kryštof Boščík
Ondřej Čermák
Dušan Ďurďovič
Tomáš Faikl
Petr Folwarczny
Jan Fulín
Yelizaveta Goncharova
Vít Kolomazník
Viacheslav Larionov
Kaleriia Likhosherst
Kateřina Limburská
Petr Mikšovský
Kamil Mudruňka
Kateřina Nosková
Kseniia Politskovaia
Polina Savorona
Lukáš Sekerák
Pavel Stojaspal
Jakub Tvrdý
Lukáš Vácha
Leonard Valko
Jakub Vaniš
Miloš Vítek


ZS 9

Adam Dřínek
Marek Dřízal
Sára Haidlová
Helena Hesounová
Ondřej Hofman
Nela Koliášová
David Košťák
Tadeáš Kudrna
Marie Kuthanová
Alina Lapaeva
Anton Lazarev
Anton Li
Viet Tomáš Nguyen
Kateřina Pečinková
Radek Peloušek
Daria Shutova
Jakub Slabihoudek
Michaela Šmerková
Ekaterina Takaeva
Ekaterina Vereshchagina
Vojtěch Zabloudil
Filip Zemaník