Rozdělení do kroužků 1. ročník ZS 2017/18

Pokud máte jakékoliv dotazy k rozdělení do kroužků, pište na adresu severin.posta@fjfi.cvut.cz. Severin Pošta

APIN

Kateřina Andělová
Ibragim Ashirov
Uladzimir Fedarenka
Aleksei Funtov
Andrey Ivanov
Jakub Jusko
Ramina Khusnutdinova
Nataliia Koropenko
Boleslav Kristián
Zarina Kutuyeva
Vojtěch Legler
Bohdan Markivskyi
Tereza Martinovská
Tereza Mořkovská
Gleb Mulin
Dagmar Novotná
Jana Petková
Šimon Pilek
Leonid Samoilov
Petr Stěpanov
Dzmitry Tsitkou
Ondřej Veselý
Alisa Zharova


ASI

Barbora Broumová
Prokop Daniel
Anastasia Dobrynina
Frederic Berthold Dongmo Kuété
Nataliya Dyak
Kryštof Filip
Volodymyr Kadylo
Bohdan Kalinin
Shakhzod Kholikov
Abror Korganbayev
Adam Kuzma
Mukhammad Makhkamov
Artem Neklyudov
František Novotný
Rudolf Patrný
Matěj Pokorný
Milana Rubtcova
Ivett Simotics
Gabriela Spilková
Lukáš Urbánek
Emmanuil Vaganov
Nichita Vatamaniuc
František Voldřich
Serhii Zaporozhchenko
Adam Zelenka


FYT

Alexander Borovykh
Michal Červeňák
Viet Tiep Dang
Jan Dolejší
Jiří Formánek
Ondřej Glac
Petr Klejch
Marie Kuncová
Jan Podiuk
Ivan Romanov
Jan Spáčil
Karel Šťáva
Diana Šulková
Tetiana Tiahnyriadno
Mikhail Tsyganov


JCHI 1

Patrik Bellada
Tereza Blašková
Lucie Dobiášová
Štěpán Dvořáček
Simona Gabrielová
Eliška Holubová
Kristýna Kroftová
Adam Mráz
Jan Svoboda
Marek Šimeček


JCHI 2

Alexandra Antalová
Marie Balková
Michaela Crhánová
David Frübling
Kristýna Havlinová
Ondřej Holas
Eliška Janovská
Jan Král
Zdeňka Netolická
Daniela Protivenská
Alexandr Sipciu


JIB 1

Šimon Bárta
René Fišer
Lukáš Heriban
Jan Hort
Vít Jirutka
Tereza Kinkorová
Petr Kladiva
Kristina Koníčková
Jazmína Kreanová
Robin Krempaský
Ondřej Petrášek
Luděk Sklenář
Tomáš Svoboda
Prokop Ševčík
Adam Škoda
Adam Šumník
Šimon Vedl
Miroslav Vejvoda


JIB 2

Branislav Belko
Barbora Blaškovičová
Stefan Hajduk
Michaela Juříková
Lukáš Kulička
Barbora Kykalová
Iveta Lamberská
Soňa Molnárová
Kamila Oppelová
Martin Pajerský
Jiří Povolný
Martin Přibyl
Tereza Ryšánková
Matěj Rzehulka
Lucie Sladká
Jan Trödler
Vítek Zapletal


JIC




LPT

Markéta Galdiová
Barbora Panáková
Artyom Trushin


RT

Tomáš Grundman
Denisa Halátková
Andrea Hejzlarová
Gabriela Jašková
Anna Kozlova
Petra Krmíčková
Alena Kyselová
Patrik Maruškin
Adriana Mikulíková
Nina Netíková
Markéta Nováková
Kamila Rosová


ZS 1

Lukáš Blažek
Tomáš Dendis
Sebastian Duarte
Jonáš Dudík
Martin Hetflejš
Petra Holejšovská
Zuzana Křížová
Ondřej Lomický
Jiří Matyáš
Magdalena Parýzková
Kristína Sacherová
Jakub Šešulka
Radka Šimerová
Jiří Šindelář
Jan Touš
Richard Trsek
Aleksandra Vecherskaya


ZS 10

Jan Čáda
Martin Dvořák
Aleksej Gaj
Karel Jókai
Michal Komárek
Lukáš Kysilka
Václav Lamich
Samuel Lukeš
Elena Maximchuk
Martin Moravec
Jurij Ružejnikov
Jan Sedláček
Adéla Seehofová
Adam Smotlacha
Martin Sochor
Richard Šulc
Alexandr Švarcbek
Jan Trefný
Martin Vankát


ZS 2

Ludvík Cigna
Nikolas Denner
Jakub Dlouhý
Jiří Fujera
Zuzana Golecová
Zuzana Janovcová
Aneta Kirschová
Tibor Košťál
Ondřej Kotal
Martin Kovanda
Dalimil Matoušek
Filip Moučka
Monika Suchomelová
Jakub Šafář
Rudolf Šmolka
Daniel Švorc
Marek Toufar
Filip Trödler
Petr Vlachopulos
Daniel Wohlrath


ZS 3

Miriam Balázsová
Tomáš Brada
Magdaléna Cubrová
Michaela Diasová
Erik Dolejš
Bára Jiříčková
Kristián Karkusz
Daniel Karlík
Anežka Lhotáková
Michal Malík
Ruslan Meyer
Stanislav Novotný
Matěj Podzemný
Vanda Sluková
Pavel Sobotka
Zdenka Sosnová
Simona Šimůnková
Tomáš Trejbal
Richard Vereb
Aleksandr Zholobov


ZS 4

Matěj Dvořáček
Adam Keppert
Maxmilian Krčmář
Jaromír Kreller
Anastasiia Kuznetsova
Viviana Ludvíková
Filip Mairinger
Jitka Mrázková
Jan Nosil
Markéta Ospálková
David Rajtmajer
Sára Rosecká
Šimon Roziak
Michal Svoboda
David Šikl
Jakub Tomaides
Martin Vašut
Jan Vilímek
Martin Vrbíček


ZS 5

Igor Arefev
Simona Buryšková
Kateřina Drdlová
Jana Drnková
Ilona Ivantsova
Jakub Kimlička
Jan Kovář
Artem Kriknin
Josef Moravčík
Vít Pánek
Ivan Píta
Martin Ptáček
Maksim Purgin
Ondřej Sedláček
Samuel Šipikal
Patrik Tlach
Niels Van Der Meer
Tereza Volková
Matěj Žáček


ZS 6

Filip Anderson
Roman Bilskyi
Jakub Bureš
David John
Zbyněk Kalina
David Kolář
Tomáš Kozáček
Barbora Labíková
Nikola Lisková
Oksana Maryshchyn
Daniel Mihatsch
Jan Němeček
Martin Nezval
Tomáš Novotný
Jan Pokorný
Patrik Puškáš
Vít Řezáč
Ondřej Schreiber
Karolína Syrokvaš
Kateřina Zavadilová


ZS 7

Dominik Bednář
Sarah Cann
David Demko
Vojtěch Domín
Jan Flejberk
Marie Freibergová
Matěj Ivánek
Tereza Jeřábková
Liudmila Korchikova
Adéla Kubincová
Daria Lomakina
Michaela Malárová
Olga Malonenkova
Martin Mareš
Michal Šimeček
Veronika Trojanová
Milan Tůma
Daniel Velička
Radek Zadrobílek


ZS 8

Markéta Baštářová
Veronika Březová
Medet Buketov
Aneta Byšková
Darja Elfmarková
Aneta Filipová
Igor Gnusin
Tomáš Hamar
Kryštof Kadlec
Stanislav Kropš
Sabina Kučerová
Tereza Lehečková
Vojtěch Obhlídal
Igor Parfenov
Pavla Prieberová
Jan Růžička
Marek Šuranský
Sabina Tláskalová
David Tomeček
Dominika Zogatová


ZS 9

Anton Burchashkin
Kateřina Doležalová
Lucie Dostálová
Ondřej Foršt
David Gregocki
Marie Holeksová
Alžběta Horynová
David Kramár
Daniela Lichnovská
Viktorie Mašátová
Anh Nguyen Tuan
Tereza Panská
Michaela Plocková
Yana Podlesna
Oliver Pulda
Štěpán Remeš
Samí Salloum
Jakub Štěrba
Marek Valjent