Rozdělení do kroužků 1. ročník LS 2018/19

Pokud máte jakékoliv dotazy k rozdělení do kroužků, pište na adresu severin.posta@fjfi.cvut.cz. Severin Pošta

APIN

Danil Bratkovskii
Sergei Karakashev
Nela Koliášová
Timur Madyarov
Anastasiia Minaeva
Adis Salihbegović
Andrei Sitnikov
Roman Yaremchuk
Jan Zboroň
Antonín Ženíšek


ASI

Lev Akimov
Antonín Čech
Anna Gruberová
Tomáš Koleda
František Komanec
Dominik Kopecký
Robin Košik
Evgenii Ledin
Vojtěch Raška
Matěj Sakmary
Ilya Solovyanov
Tereza Váradyová
Soňa Vargová


JCH

Dária Anastázia Adlerová
Karolína Bergelová
Alice Bulíková
Anna Bykova
Aneta Čejková
Daniela Dvořáková
Jan Ernée
Jan Houzar
Ekaterina Kuranova
Tomáš Laník
Roman Liška
Jan Mareček
Maximilián Molnár
Luděk Nechyba
Ngoc Mai Phan
Šimon Ján Rezbárik
Karolína Sekaninová
Barbora Vašková
Helena Vesteg
Anna Wrnatová


JIB 1

Dominik Celárek
František Hanuš
Nella Hynková
Matěj Kotlaba
Jakub Kuboš
Karolína Mejzlíková
Prokop Mičán
Jaroslav Netolický
Tadeáš Němec
Lukáš Novák
Adéla Nováková
Kateřina Orságová
David Strnad
Martina Šulcová
Simona Zálešáková


JIB 2

Emanuel Frátrik


JIC

Petr Kocián
Barbora Kykalová
Denis Nevelöš
Jan Prokop
Alexandra Ridziková
Luděk Sklenář


LASE

Yekaterina Karlova
Delgermaa Tsogzoldorj


RT

Danuta Katarína Adlerová
Michaela Juříčková
Matěj Krbec


ZS 1

Markéta Balcarová
Vít Beneš
Jan Buryanec
Tomáš Poledníček
Eva Fialová
Denis Krapivin
Barbora Kučáková
Kaleriia Likhosherst
Samuel Maixner
Filip Marek
Islam Melis
Thi Thu Hien Nguyenová
Radek Peloušek
Kateřina Pilná
Michaela Plocková
Pavel Stojaspal
Michaela Šmerková
Ekaterina Takaeva
Václav Voldán
Vojtěch Zabloudil


ZS 2

Jan Berka
Soňa Burešová
Soňa Drocárová
Tomáš Faikl
Petra Fedačková
Ondřej Hofman
Pavel Holánek
Jakub Hrubý
Adam Janich
Eliška Jelínková
Vojtěch Juráš
Jakub Krejza
Tereza Kubová
Marie Kuthanová
Kateřina Limburská
Natália Majerová
Jonáš Molek
Emília Sokolová
Dominik Šmíd
Tereza Vorlová
Jan Zavadil


ZS 3

Tamara Benčiková
Barbora Bumbálková
Ludvík Cigna
Jan Fulín
Helena Hesounová
Peter Hron
Milan Kočí
Jiří Kolář
David Košťák
Václav Kubálek
Jiří Löffelmann
Jiří Malinak
Radim Dvořák
Kseniia Politskovaia
Aaron Schick
Daria Shutova
Katarína Studeničová
Ondřej Šrámek
Laura Thonová
Lukáš Vácha


ZS 4

Maria Baryshnikova
Robin Böhm
Anna-Marie Čochnařová
Adam Dřínek
Václav Fišer
Tereza Fucsiková
Viacheslav Golyshevskii
Sára Haidlová
Kateřina Jiříková
Evgeniy Kleschenko
Daniela Kováčiková
Anton Lazarev
Nikola Lisková
Jiří Nábělek
Nikita Nikishev
Jan Ošmera
Michael Píro
Tereza Potúčková
Tereza Singerová
Matěj Stavinoha
Jan Šlahař
Jáchym Špaček
Karolína Špeldová
Eliška Trojáková


ZS 5

Jan Bárta
Kryštof Boščík
Radoslav Fekeč
Zuzana Hejlová
Filip Holý
Mário Hoz
Petr Jaroš
Michaela Jindráková
Klára Klečková
Nikita Konstantinov
Martin Kunz
Ema Liščáková
Kamil Mudruňka
Viet Tomáš Nguyen
Jan Palán
Jakub Petříček
Alžběta Špádová
Eliška Štěpánková
Leonard Valko
Jakub Vaniš


ZS 6

Jan Bažil
Kristýna Boráková
Ondřej Čermák
Monika Fleková
Aneta Hlinčíková
Daniel Khol
Barbora Nejedlá
Eliška Ohmanová
Zuzana Rašková
Kristina Rázková
Jakub Slabihoudek
Jakub Tvrdý
Miloš Vítek


ZS 7

Ondřej Bareš
Petr Folwarczny
Davyd Gebryan
Karin Kačurová
Vojtěch Müller
Kateřina Pečinková
Jaroslav Pohl
Vadim Popovich
Josef Štekl
Šimon Švihel


ZS 8

Yelizaveta Goncharova
Kristýna Haismanová
Kristina Karasová
Lukáš Koutník
Vojtěch Mareš
Petr Mikšovský
Ján Mišejka
Michaela Moudrá
Petr Mruzek
Kateřina Nosková
Michaela Svěráková
Adrien Zámečník
David Zelený