Rozdělení do kroužků 1. ročník LS 2017/18

Pokud máte jakékoliv dotazy k rozdělení do kroužků, pište na adresu severin.posta@fjfi.cvut.cz. Severin Pošta

AI

Ibragim Ashirov
Uladzimir Fedarenka
Aleksei Funtov
Andrey Ivanov
Jakub Jusko
Ramina Khusnutdinova
Zarina Kutuyeva
Bohdan Markivskyi
Tereza Martinovská
Tereza Mořkovská
Gleb Mulin
Dagmar Novotná
Jana Petková
Šimon Pilek
Leonid Samoilov
Petr Stěpanov
Dzmitry Tsitkou
Ondřej Veselý
Alisa Zharova


ASI

Daniel Bednář
Barbora Broumová
Prokop Daniel
Frederic Berthold Dongmo Kuété
Linda Natálie Dvořáková
Kryštof Filip
Jindřich Horlivý
Volodymyr Kadylo
Shakhzod Kholikov
Abror Korganbayev
Adam Kuzma
Mukhammad Makhkamov
Artem Neklyudov
Matěj Pokorný
Tomáš Raizl
Ivett Simotics
Dominik Skaloš
Gabriela Spilková
Dominik Kamil Šefl
Lukáš Urbánek
Emmanuil Vaganov
Nichita Vatamaniuc
František Voldřich
Serhii Zaporozhchenko
Mikhail Zotov


FT

Viet Tiep Dang
Petra Holejšovská
Petr Klejch
Marie Kuncová


JCH

Alexandra Antalová
Marie Balková
Patrik Bellada
Tereza Blašková
Michaela Crhánová
Lucie Dobiášová
Štěpán Dvořáček
David Frübling
Simona Gabrielová
Kristýna Havlinová
Ondřej Holas
Eliška Holubová
Eliška Janovská
Jan Král
Kristýna Kroftová
Viktorie Mašátová
Adam Mráz
Zdeňka Netolická
Alexandr Sipciu
Jan Svoboda
Marek Šimeček
Diana Šulková


JI B 1

Šimon Bárta
Barbora Blaškovičová
Tomáš Fiala
Vít Jirutka
Michaela Juříková
Jakub Kimlička
Tereza Kinkorová
Jazmína Kreanová
Robin Krempaský
Lukáš Kulička
Barbora Kykalová
Iveta Lamberská
Soňa Molnárová
Kamila Oppelová
Martin Pajerský
Jiří Povolný
Martin Přibyl
Matěj Rzehulka
Luděk Sklenář
Lucie Sladká
Prokop Ševčík
Adam Škoda
Adam Šumník
Jan Trödler
Miroslav Vejvoda


JI B 2

Branislav Belko
Petr Kladiva
Kristina Koníčková
Ondřej Petrášek
Tereza Ryšánková


JI C

Tomáš Svoboda


LPT

Markéta Galdiová
Barbora Panáková
Artyom Trushin


RT

Andrea Hejzlarová
Anna Kozlova
Petra Krmíčková
Adriana Mikulíková
Nina Netíková
Markéta Nováková
Kamila Rosová
Václav Vondruška


ZS 1/5

Do kroužku 1 patří studenti zapsaní na mat. předm. úrovně A. Do kroužku 5 patří studenti zapsaní na mat. předm. úrovně B.

Miriam Balázsová
Roman Bilskyi
Anton Burchashkin
Ludvík Cigna
David Demko
Michaela Diasová
Erik Dolejš
Jana Drnková
Jiří Fujera
Zuzana Golecová
Lukáš Heriban
Matěj Ivánek
Ilona Ivantsova
Zuzana Janovcová
Karel Jókai
David Kolář
Ondřej Kotal
Jan Kovář
Maxmilian Krčmář
Sabina Kučerová
Anežka Lhotáková
Daniela Lichnovská
Daria Lomakina
Samuel Lukeš
Olga Malonenkova
Martin Mareš
Josef Moravčík
Filip Moučka
Tomáš Novotný
Vojtěch Obhlídal
Magdalena Parýzková
Matěj Podzemný
Vít Řezáč
Jan Sedláček
Adéla Seehofová
Pavel Sobotka
Zdenka Sosnová
Monika Suchomelová
Michal Svoboda
Jakub Šafář
Jakub Šešulka
Martin Vankát
Šimon Vedl
Jan Vilímek


ZS 2/6

Do kroužku 2 patří studenti zapsaní na mat. předm. úrovně A. Do kroužku 6 patří studenti zapsaní na mat. předm. úrovně B.

Veronika Březová
Jan Čáda
Tomáš Dendis
Nikolas Denner
Lucie Dostálová
Ondřej Foršt
Igor Gnusin
Stefan Hajduk
Tereza Jeřábková
Bára Jiříčková
Kryštof Kadlec
Kunda Kapaipi
Tibor Košťál
Martin Kovanda
Tomáš Kozáček
Anastasiia Kuznetsova
Václav Lamich
Tereza Lehečková
Ondřej Lomický
Filip Mairinger
Dalimil Matoušek
Daniel Mihatsch
Jan Němeček
Markéta Ospálková
Igor Parfenov
Yana Podlesna
Pavla Prieberová
Patrik Puškáš
David Rajtmajer
Sára Rosecká
Šimon Roziak
Ondřej Sedláček
Adam Smotlacha
Martin Sochor
David Šikl
Simona Šimůnková
Richard Šulc
Sabina Tláskalová
Marek Valjent
Niels Van Der Meer
Daniel Velička
Daniel Wohlrath
Radek Zadrobílek


ZS 3/7

Do kroužku 3 patří studenti zapsaní na mat. předm. úrovně A. Do kroužku 7 patří studenti zapsaní na mat. předm. úrovně B.

Markéta Baštářová
Dominik Bednář
Tomáš Brada
Jakub Bureš
Simona Buryšková
Aneta Byšková
Jakub Dlouhý
Sebastian Duarte
Matěj Dvořáček
Darja Elfmarková
Marie Freibergová
Alžběta Horynová
Daniel Karlík
Michal Komárek
Artem Kriknin
Stanislav Kropš
Adéla Kubincová
Barbora Labíková
Nikola Lisková
Viviana Ludvíková
Michal Malík
Jiří Matyáš
Ruslan Meyer
Martin Moravec
Jan Nosil
Stanislav Novotný
Tereza Panská
Ivan Píta
Jan Pokorný
Kristína Sacherová
Vanda Sluková
Michal Šimeček
Radka Šimerová
Jiří Šindelář
Jakub Štěrba
Marek Šuranský
Daniel Švorc
Jan Touš
Veronika Trojanová
Tereza Volková
Kateřina Zavadilová
Dominika Zogatová
Matěj Žáček


ZS 4/8

Do kroužku 4 patří studenti zapsaní na mat. předm. úrovně A. Do kroužku 8 patří studenti zapsaní na mat. předm. úrovně B.

Filip Anderson
Igor Arefev
Lukáš Blažek
Sarah Cann
Magdaléna Cubrová
Kateřina Doležalová
Kateřina Drdlová
Jonáš Dudík
Martin Dvořák
Aneta Filipová
Aleksej Gaj
David Gregocki
Tomáš Hamar
Zbyněk Kalina
Kristián Karkusz
Aneta Kirschová
Liudmila Korchikova
David Kramár
Lukáš Kysilka
Michaela Malárová
Oksana Maryshchyn
Elena Maximchuk
Jitka Mrázková
Anh Nguyen Tuan
Vít Pánek
Michaela Plocková
Martin Ptáček
Oliver Pulda
Jurij Ružejnikov
Samí Salloum
Ondřej Schreiber
Karolína Syrokvaš
Samuel Šipikal
Rudolf Šmolka
Patrik Tlach
Jakub Tomaides
David Tomeček
Filip Trödler
Richard Trsek
Martin Vašut
Aleksandra Vecherskaya
Petr Vlachopulos
Martin Vrbíček