Rozdělení do kroužků 1. ročník LS 2016/17

Pokud máte jakékoliv dotazy k rozdělení do kroužků, pište na adresu severin.posta@fjfi.cvut.cz. Severin Pošta

1

Dominika Harmanová
Kateřina Hladká
Karolína Kavalierová
Dušan König
Július Kovaľ
Martin Kuděj
Anna Mouková
Ondřej Poláček
Georgij Ponimatkin
Dominika Popelová
Václav Růžek
Matyáš Staněk
Kryštof Synek
Jan Šulta
Tetiana Tiahnyriadno
Ondřej Tichý
Vít Uhlíř
Pavla Veselá


2

Filip Bár
Viktor Bílek
Rastislav Blaho
Marcel Brummer
Mariya Bukharina
Alexander Groh
David Grund
Tomáš Grundman
Josefína Havelková
Jan Hečko
Tereza Jeřábková
Dominika Jurdová
Stanislav Kruml
Diana Mária Krupová
Romana Kvasničková
Pavel Majtán
Vadim Nazarov
Filip Papoušek
Lucie Roškotová
Dominik Šepák
Nazarij Šukatka
Svetlana Vasileva
Barbora Votinská
Kristýna Voženílková


3

Lucie Barborková
Pavel Bárta
Jiří Chmel
Šimon Jelínek
Barbora Krebsová
Jakub Kuljovský
Hynek Peřina
Daniel Procházka
David Siegert
Ilya Solovyanov
Klára Stefanová
Kristýna Šťastná
Marek Tunkl
Filip Vičar
Jan Vilímek


4

Daniel Babjak
Josef Bobek
Viet Tiep Dang
Alžběta Endrychová
Marie Holeksová
Klára Jašová
Adam Jedlička
Lukáš Kolč
Libuše Kotková
Tomáš Kratochvíl
Ondřej Lalik
Margita Majerčáková
Michaela Mašková
Jan Ošmera
Tomáš Paliesek
Stanislav Taborovec
Václav Trličík
Natália Wirthová
Michal Zhoř


5

Emanuel Bezányi
Stanislav Boula
Tomáš Brisučiak
Irena Bydžovská
Vladislav Chsherbin
Tomáš Doležal
Kateřina Fuková
Ondřej Garba
David Ježek
Manuel Andreas John
Veronika Kadlecová
Tereza Klausová
Markéta Kofroňová
Antonín Kravka
Zuzana Kuglerová
Tereza Matoušová
Štěpán Nekvinda
Lenka Patáková
Zuzana Soudná
Jiří Tuháček
David Vrtěl
Lukáš Zíb
Adriana Žiarová


6

Martin Bárta
Petr Bradshaw
Anton Burchashkin
Aneta Dušková
Jakub Gvoždiak
Robert Hlaváč
Oldřich Jehlička
Jiří Krejča
Štěpán Malec
Linda Müllerová
Kateřina Pokorná
Marc Seguin
Natálie Slivková
Karolína Spilková
Patrik Šnauko
Adéla Šolarová
Ondřej Zajan
Lukáš Zeman


7

Jan Dolejší
Petr Dostál
Karolína Gebrtová
Ota Klocperk
Jan Koubek
Aleš Kravic
Oksana Maryshchyn
Maxim Nevolin
Václav Kutílek
Lejla Oweisová
Kateřina Patková
Karolína Šollová
Pavel Špíšek
Ivan Tarant
Peter Tóth
Jakub Weisl


AI

Lukáš Čejka
Adeliia Gataullina
Miloš Hampl
Lukáš Holec
Nataliia Koropenko
Marek Nechanský
Jan Němeček
Leonid Samoilov
Lukáš Tetour
Sabina Zairova


FT

Ramina Khusnutdinova
Karel Šťáva


JCH

Vít Albrecht
Jindřich Fleišmann
Martin Hrček
Tereza Janská
Magdaléna Kolouchová
Lolita Korkina
Valeriya Linenko
Lucia Marcineková
Sandra Němečková
Mariia Nykolyshyna
Terezie Ondrašovičová
Vasyl Pocko
Daniela Protivenská
Sofiia Sorokopud
Ján Stavrovský
Alii Tambiev


JI B1

Šimon Beránek
Jakub Brázdil
Anthony Fillo
Filip Hromek
Jan Kníř
Jakub Kostinec
Ján Kozic
Rostislav Kubín
Jan Pinta
Jan Pohořelický
Filip Randák
Michal Sedláček
Tereza Siváková
Ondřej Studeník
Ondřej Tinka
Lukáš Weissgráb


JI B2

Jan Čada
Michaela Ďatková
Lukáš Frankl
Jiří Jarošík
Vojtěch Juříček
Martin Kaschner
Jiří Králík
Alena Krechlerová
Oleg Lesnoy
Gleb Mulin
David Nádeníček
Terezie Patáková
Jindřich Prášil
Kateřina Preislerová
Štefan Račák
Tomáš Svoboda
Anna Štveráková
Adam Vrška
Jana Zázvorková
Karol Zemko


JI C

Adéla Chalupová


ASI

Vasily Gusev
Lucie Roškotová
Christine Rejlková


LASE

Delgermaa Tsogzoldorj


RT

Dagmar Bártíková
Martin Černák
Jakub Linc
Monika Pavlová
Kristina Rochlová
Kateřina Šedivá
Adam Šmejkal