Naruto

Naruto CZ

Vítejte na českých stránkách o japonském anime seriálu NARUTO.

Tyto stránky by měly sloužit všem fanouškům seriálu Naruto, aby si rozšířili své naruto-znalosti, stáhli nějaké ty obrázky popř. se pochlubili svými vlastními, pokecali s ostatními ve fóru nebo si stáhli české titulky z naší produkce. Postupem času budou přibývat další informace. O novinkách nejen na tomto webu (ale celkově o Narutu) se dočtete zde.

V postraní nabídce nalezne odkazy na všechny části této stránky (uživatelům Safari a Konqueroru se omlouváme za nehezké zobrazení postraního menu, uživatelé IE zase nemají tak hezké horní menu). Na samém vršku stránky si lze zvolit šířku, velikost písma a barevné schéma webu (na výběr je Naruto (výchozí), Sakura, Sasuke, Kakashi a Orochimaru).

Na tomto webu se můžete i registrovat, čímž získáte spoustu výhod, například budete moci zasílat obrázky do galerie, kafrat ve fóru, k článkům psát komentáře bez nutnosti opisovat kód a v neposlední řadě také posílat své vlastní články. Za všechny tyto věci získáváte jako registrovaní uživatelé body, se kterými pak můžete machrovat na ostatní.

Obrázky se po zaslání objeví ihned v galerii, kdežto články musí schválit nejprve admin. Kdokoliv má zájem psát články o různých věcech z Naruta, tak je vítán. Pozor! Články, které chcete vložit, musí být vaše a zároveň mít nějakou úroveň, nevyhovující bude smazáno. Pro informace o vkládání obrázku se informujte zde. Kdyby vám dlouho nepřicházel registrační email, tak se prosím ozvěte.