Osobní stránky - Michal Kozák

Cvičení z Matematické analýzy B, 3. semestr

Aktuálně:
  • Krásné Vánoce
  • Má bodová hodnocení jsou v pdf-ku Minitesty, tak si to prosím zkontrolujte, jestli vše sedí. Vyplňte fakultní anketu svým názorem. Případně mi pošlete svůj feedback na cvičení - pokud chcete anonymně, stačí to například poslat z emailu někoho jiného.
Statistiky: Informace k jednotlivým cvičením:
Téma Zadání DDÚ Řešení DDÚ
1. Rozvoj funkcí do Taylorových řad Zadání
2. Posloupnost funkcí Zadání
3.
4.
5. Řady funkcí Zadání Pánové, pouze jeden z Vás dokázal správně napsat definici konvergence řady, to je celkem tristní, to jste mne nepotěšili. Odhlédnu-li však od toho, první příklad vycházel dobře, i struktura druhého důkazu nevypadávala u poloviny z vás špatně. Speciálně mne těšilo, že jste věděli, že se máte zabývat nalezením $n_0$ (! ne že chledáte nějaký $x$ nebo $\epsilon$). Opravené ministesty dostanetedalší týden, vemte si je za dva týdny, až tu budu, ještě Vám k tomu něco řeknu (spíš rady, jak to zlepšit).
6. 7.,8.,9.,10.,11.,12. No, neni to tu zrovna pravidelně.
13. ODE exaktní a homogenní Zadání
16. 2. minitest Poznámky k minitestu: Bernouliho rovnici jsem povětšinou poznali, někteří pak nevěděli ale, co s ní - jak zvolit vhodnou substituci. U homogenní rovnice máte sem tam problém uchopit např $\eta'$, jsem si vědom, že jsem to psal jen v zadání povinného domácího ukolu, proto bych se k tomu krátce vrátil na dalším cvičení. Případně mi to připomeňte.

Menu